Need Help ?
Call: +977- 015538417

प्राथमिक शिक्षकहरुको नियुक्ति तथा पालिकागत पदस्थापना विवरण

प्रकाशित मिती:  २०७६-०८-०४

 यस इकाइको मिति २०७६/०७/२७ को निर्णयानुसार शिक्षा तथा मानवस्रोत विकास केन्द्रबाट यस जिलामा नियुक्ति  एवम् पदस्थापनाका लागि सिफारीस भई आउनु भएका प्रावि तहका स्थायी शिक्षाकहरुको तपसिल अनुसार नियुक्ति एवम् पदस्थापना गरिएको छ । 
क्र.सं. सिफारिस क्रम रो.नं. नाम थर ठेगाना सिफारीस भएको स्थानीय तह पदस्थापनाको आधार कैफियत
  दिवाकर दाहाल महाकांल ०५, ललितपुर  बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१६   रोशन दाहाल महांकाल ०४, ललितपुर  बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१८   राजेशकुमार चौधरी सुरुङ्गा ०८, सप्तरी बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१९   हेरम्बु तामाङ रौतामाई ०१, उदयपुर बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२०   हर्कबहादुर वस्नेत जुनीचाँदा ११, जाजरकोट बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२१   सुरेन्द्र सिंह विष्ट मेलौली ,बैतडी बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२७   संगिता बोम्जन बागमती ०५, ललितपुर बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२८   सनमान लामा बागमती०५, ललितपुर बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
३३   ठाकुरप्रसाद पोखरेल तीनपालन ०४, सिन्धुली बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१० ३६   सन्तोष लामा बागमती ०४, ललितपुर बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
११ ४०   दिनेश बजगाई बागमती ०४, ललितपुर बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१२ ४६   नवराज सञ्जेल बागमती ०६, ललितपुर बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१३ ४८   कर्णजंग बुढा छायानाथ ०३, मुगु बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१४ ६०   कृष्ण बहादुर राना मगर बागमती ०७, ललितपुर बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१५ ६२   सविता अधिकारी  महांकाल ०३, ललितपुर  बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१६ ६६   दिपचन्द्र घलान बागमती ०४, ललितपुर बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१७ ६७   प्रकाश बुढा साँफेबगर ०४, अछाम बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१८ ६९   सम्झना दरै गोबरडिहा ०९, दाङ बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
१९ ७१   राधिका वस्याल बगनासकाली ०६, पाल्पा बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२० ७४   गणेश कुमार बुढा छबिस पाथीभरा ०६, बझाङ बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२१ ७७   रहर बहादुर श्रेष्ठ सुन्दर हरैचा ०६, मोरङ बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२२ ७८   दिपेन्द्र कुमार चौधरी बोदेबसाइन ०२, सप्तरी बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२३ ७९   ललिता डंगोल विदुर ०१, नुवाकोट बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२४ ८२   मोहन पंडित मनरा शिश्वा ०१, महोत्तरी बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२५ ८४   अरविन्द लाल कर्ण झगहा ०३, महोत्तरी बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२६ ८८   अनिता नेपाली धुर्कोट ०१, गुल्मी बागमती गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२७ १०   रिउला कार्की सर्केगाडा ०२, हुम्ला महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२८ २५   सविना घिमिरे बजगाई महांकाल ०४, ललितपुर  महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
२९ २६   गंगा घिमिरे बागमती०२, ललितपुर महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
३० २९   एककाबहादुर हमाल बाँसगढी ०२, बर्दिया महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
३१ ३०   मथुरा बजगाई महांकल ०१, ललितपुर  महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
३२ ३२   जुरीलाल कुमार राय कौडेना ०२, सर्लाही महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
३३ ४२   सविन दाहाल बागमती ०५, ललितपुर महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
३४ ५२   सावित्री घिमिरे महांकाल ०१, ललितपुर  महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
३५ ५३   शोभा तिमिल्सिना महांकाल ०१, ललितपुर  महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
३६ ६३   लक्ष्मण श्रेष्ठ गोदावरी १४, ललितपुर महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
३७ ६८   विनिता बटाला भेरी १३, जाजरकोट महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
३८ ८६   नविन चौधरी करैया माइ ०८, बारा महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
३९ ८९   सिकिन्द्र कुमार यादव  फतुवा ०४, रौतहट महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
४० ९०   शिव कुुमार यादव डाक्नेश्वरी ०८ ,सप्तरी महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
४१ ९१   रुपेश कुमार यादव बसबरीया ०५, सर्लाही महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
४२ ९२   प्रतिभा कुमारी झा जनकपुर ०९, धनुषा महांकाल गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
४३   लिला कार्की तिनउ ०३, पाल्पा महालक्ष्मी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
४४   दिलमाय घले जितपुर सिमरा १५, बारा महालक्ष्मी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
४५ ३९   हेम कुमारी वाग्ले चन्द्रपुर ०४, रौतहट महालक्ष्मी नपा अपांग  
४६ ४५   भिमा पौड्याल महालक्ष्मी ०७, ललितपुर महालक्ष्मी नपा घर ठेगानाको आधारमा  
४७ ४९   विनिता यादव औरही ०५, सिरहा महालक्ष्मी नपा बसाँइसराइ पेश, घर ठेगानाको आधारमा  
४८   गिताकुमारी पन्त  अमरगढी ०७, डडेलधुरा ललितपुर मनपा योग्यताक्रमको आधारमा  
४९   कमला ढकाल ललितपुर २३, ललितपुर ललितपुर मनपा बसाँइसराइ पेश घर ठेगानाको आधारमा  
५० ११   सरना महर्जन ललितपुर २१, ललितपुर ललितपुर मनपा घर ठेगानाको आधारमा  
५१ १५   सुन्तली बजगाई बागमती ०४, ललितपुर ललितपुर मनपा बसाइसराइ  
५२ २४   सृजना व्यञ्जनकार ललितपुर ०९, ललितपुर ललितपुर मनपा घर ठेगानाको आधारमा  
५३ ५८   सरिना तुलाधर  ललितपुर २६, ललितपुर ललितपुर मनपा घर ठेगानाको आधारमा  
५४ ६५   सपना बज्राचार्य ललितपुर ०९, ललितपुर ललितपुर मनपा घर ठेगानाको आधारमा  
५५ ७०   बुद्दलक्ष्मी तण्डुकार  ललितपुर २३, ललितपुर ललितपुर मनपा घर ठेगानाको आधारमा  
५६ ७३   निताकुमारी भटट् गोदावरी ०५, ललितपुर ललितपुर मनपा बसाँइसराइ पेश घर ठेगानाको आधारमा  
५७ ७५   प्रतिक्षा कडेल बेनीघाट ०८, धादिङ ललितपुर मनपा बसाँइसराइ पेश घर ठेगानाको आधारमा  
५८ ८१   सोनी श्रेष्ठ ललितपुर ०९, ललितपुर ललितपुर मनपा घर ठेगानाको आधारमा  
५९ ८५   सन्तोेष तिमल्सिना महाकांल ०६, ललितपुर  ललितपुर मनपा अपांग  
६० ९३   रिता परियार हेटौडा १७, मकवानपुर  ललितपुर मनपा बसाइसराइ  
६१ ३४   पार्वती सञ्जेल कोन्ज्योसोम ०२, ललितपुर कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
६२ ३५   निशु श्रेष्ठ निलकण्ठ ०३, धादिङ कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
६३ ३७   शुष्मा तिमल्सिना कोन्ज्योसोम ०३, ललितपुर कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
६४ ३८   नानीबाबु बन्जारा कानेपोखरी ०२, मोरङ कोन्ज्योसोम गापा कार्यरत  
६५ ४१   कल्पना लामिछाने घोराही १०, दाङ कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
६६ ४३   अम्विका खनाल रतुवामाइ ०५,मोरङ कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
६७ ४४   विस्नाकुमारी भट् बेदकोट ०८, कन्चनपुर कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
६८ ५०   लक्ष्मी न्यौपानै बिहादी ०६, पर्वत कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
६९ ५१   सुस्मिता आले मगर कोन्ज्योसोम ०२, ललितपुर कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
७० ५४   यज्ञ रेग्मी  साफेबगर ०३, अछाम कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
७१ ५६   प्रभादेवी रिमाल चापाकोट ०७, स्याङ्जा कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
७२ ५७   रमा कार्की सुर्यबिनायक ०२, भक्तपुर कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
७३ ५९   अनिता लामा कोन्ज्योसोम ०२, ललितपुर कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
७४ ६१   विना न्यासुर महांकाल ०३, ललितपुर  कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
७५ ६४   हेमा जोशी  धनगढी ०२, कैलाली कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
७६ ७२   गीता तिमल्सिना कोन्ज्योसोम ०१, ललितपुर कोन्ज्योसोम गापा घर ठेगानाको आधारमा  
७७ ८०   दिपेन्द्र तामाङ लामा  कोन्ज्योसोम ०४, ललितपुर कोन्ज्योसोम गापा कार्यरत  
७८ ८३   लता महतो पर्सा ०४, सर्लाही कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
७९ ८७   बबी कुमारी झा जनकपुरधाम ०४, धनुषा कोन्ज्योसोम गापा योग्यताक्रमको आधारमा  
८०   सरिता लामा कोन्ज्योसोम ०५, ललितपुर गोदावरी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
८१   जानुका तिमिल्सिना महांकालं ०९, ललितपुर  गोदावरी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
८२   रेखा प्याकुरेल धुलिखेल ११, काभ्रे गोदावरी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
८३   छत्रकुमारी दाहाल बागमती ०४, ललितपुर गोदावरी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
८४ १२   सावित्री नेपाली हरिपुर ०२, सर्लाही गोदावरी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
८५ १३   गोमा मो्रक्तान (तामाङ) कोन्जयोसोम ०५, ललितपुर गोदावरी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
८६ १४   डोलकुमारी तिमल्सिना कोन्ज्योसोम ०२, ललितपुर गोदावरी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
८७ १७   सुशिला गिरी प्युठान ०८, प्युठान गोदावरी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
८८ २२   ज्ञानु तिमल्सिना कोन्ज्योसोम ०२, ललितपुर गोदावरी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
८९ २३   सावित्री न्यौपाने बागमती ०१, ललितपुर गोदावरी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
९० ३१   विस्नुमाया तिवारी सुद्धोधन ०४, रुपन्देही गोदावरी नपा योग्यताक्रमको आधारमा  
९१ ४७   जानकी पौडेल  गोदावरी ०६, ललितपुर गोदावरी नपा बसाँइसराइ पेश घर ठेगानाको आधारमा  
९२ ५५   शान्ता रायमाझी गोदावरी १४, ललितपुर गोदावरी नपा घर ठेगानाको आधारमा  
९३ ७६   गंगा श्रेष्ठ गोदावरी ११, ललितपुर गोदावरी नपा घर ठेगानाको आधारमा